29 maja w Publicznej Szkole Podstawowej nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Radomiu odbyłyby się zmagania drużynowe dotyczące życia i działalności patrona szkoły. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Łucja Głogowska, Blanka Waleszczak i Patryk Sukiennik. Motywem przewodnim tegorocznej  X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Dla Młodych Twórców "Kardynał Stefan Wyszyński - Patron Ważnych Spraw" była podróż. W zadaniach znalazły się miejsca, w których przebywał Kardynał Stefan Wyszyński w czasie swoich studiów naukowych, miejsca internowania, ulubione miejsca wypoczynku, a także historia peregrynacji kopii obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. Po zmaganiach konkursowych odbyła się uroczysta akademia z okazji święta patrona szkoły, na której zostały wręczone dyplomy i nagrody uczestnikom konkursów: literackiego, plastycznego i wiedzy o życiu i działalności Kardynała. Uczniowie naszej szkoły zdobyli wyróżnienie. Gratulujemy!