6 maja 2022 r. odbył się XXIV Międzypowiatowy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego „Bezpieczna Droga” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Radomia. Turniej został zorganizowany przez MDK w Radomiu, WORD w Radomiu oraz Komendę Miejską Policji w Radomiu. O puchar rywalizowało 13 drużyn ze szkół powiatu radomskiego. Zwyciężyła drużyna naszej szkoły w składzie: Dawid Krupiński z kl. 6b, Nadia Szczepaniak z kl.6b, Piotr Słoniewski z kl. 7c. Nasi uczniowie najlepiej napisali test wiedzy z przepisów o ruchu drogowym i bardzo dobrze przejechali tor przeszkód. Piotr Słoniewski został najlepszym zawodnikiem turnieju. Puchar, dyplomy i nagrody rzeczowe zostały wręczone przez Panią Prezydent Katarzynę Kalinowską.

GRATULACJE!

Aleksandra Kowal