Uczniowie naszej szkoły już po raz trzeci wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie na plakat wywołujący radość dzieci pt. ,,O uśmiech dziecka’’.  Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 301 im. Janusza Korczaka w Warszawie w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Warszawie. Konkurs skierowany był do uczniów klas IV- VIII szkól podstawowych z terenu województwa mazowieckiego.

Celem głównym IV edycji konkursu na wykonanie plakatu, była popularyzacja myśli pedagogicznej Janusza Korczaka ,,Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat’’.

Prace oceniane były przez dziecięce jury w dwóch kategoriach wiekowych, w których nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca i wyróżnienie.

Laureaci PSP Nr 2 w Radomiu w kategorii wiekowej 10-12 lat:

II miejsce - Anna Janiszewska z klasy 4b;

Laureaci PSP Nr 2 w Radomiu w kategorii wiekowej 13-15 lat:

I miejsce - Natalia Kapusta z klasy 7a

III miejsce - Natalia Bąk z klasy 7a

III miejsce ex aequo - Kamil Bzducha z klasy 7b

Wyróżnienie: Alan Kaczak z klasy 7a

Wszystkim laureatom gratuluję wygranej, a pozostałym uczestnikom dziękuję za udział w konkursie!

Opiekun Aleksandra Kowal

Natalia Kapusta Natalia Bąk