12 października 2022 roku w klasie 3 A odbyły się warsztaty z rodzicami   pn. „Jesienne bukiety”. Uczniowie z nauczycielami i rodzicami w miłej atmosferze wspólnie wykonywali jesienne bukiety w dyni z wykorzystaniem darów jesieni. Wszyscy wykazywali się pomysłowością i fantazją, wykorzystując kolorowe liście, suszone kwiaty, trawy, szyszki, żołędzie, czerwoną jarzębinę itp.. Zgodnie z instrukcją prowadzących, a także własną inwencją twórczą, powstały niepowtarzalne prace w barwach polskiej złotej jesieni, które ozdobiły wejście do naszej szkoły. Na każdym kroku było widać zaangażowanie w realizację postawionych zadań, zarówno ze strony dzieci, jak i dorosłych. Efekty twórczej pracy możemy  podziwiać w kąciku Pani Jesieni.

Dziękujemy bardzo rodzicom za aktywny udział w zajęciach, za wspaniałą  radosną atmosferę i współpracę ze swoimi dziećmi.

M. Piechurska, M. Janas