Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zostali laureatami IX Ogólnopolskiego Konkursu Dla Młodych Twórców "Kardynał Stefan Wyszyński - patron ważnych spraw", zorganizowanego przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Radomiu. W konkursie literackim, którego tematem przewodnim było poszukiwanie autorytetu we współczesnym świecie, w kategorii opowiadanie I miejsce zajęła Amelia Zabroń z klasy 8 E, natomiast III miejsce Oliwia Kowalczyk z klasy 8A.  W konkursie plastycznym I miejsce  zdobyła Zofia Skwarczyńska z klasy 8A. 30 maja 3- osobowe zespoły reprezentujące szkoły brały udział w konkursie wiedzy o życiu i działalności Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Magdalena Krawczyk z klasy 7B, Wiktor Kałwiński z klasy  5B i Antoni Kowalski z 5B zostali wyróżnieni. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Gratulujemy!!!