Wieczór kolęd i pastorałek

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi Świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to Święta, którym towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Była to również okazja do wspólnego kolędowania w naszej szkole.  Już kolejny raz „Wieczór kolęd i pastorałek” odbył się 8 stycznia 2020r. Ten wyjątkowy czas  rozpoczęli uczniowie kl.1a i kl.3a wraz z rodzicami i wychowawcami kolędą: „Bóg się rodzi” i pastorałką: „Jezus Malusieńki”. Nasi najmłodsi wykonawcy  wraz z rodzicami oraz dyrektorem szkoły i wychowawcą wykonali pląs: „Świeci gwiazdka”. Kl.1b i kl.2b oraz rodzice zatańczyli nam: „Chojkę”. Mikołaj Gałązka  i Lena Garbarczyk wykonali kolędy na swoich instrumentach. Nie zabrakło też kolęd zaśpiewanych solo. Dziękujemy kl. 2a, 2c, 3b, 4b,5a, 5c, 6e za wspaniałe występy. Dziękujemy wszystkim za wspaniały wieczór, ciepłą atmosferę, a przede wszystkim za miło spędzony  czas. Na zakończenie wszyscy uczestnicy wykonali pastorałkę: „Świeć gwiazdeczko”.

Niech miłość i pokój zagoszczą wśród nas. Bądźmy zawsze dobrzy dla ludzi. Zapraszamy za rok.

Katarzyna Kosmala, ks .Michał Szeląg, Anna Dolega, Mariola Piechurska