Finał Konkursu Plastyczno-Fotograficznego „Aktywnie Jesienią”

Dnia 29 listopada 2019 roku rozstrzygnięty został szkolny konkurs plastyczno-fotograficzny „Aktywnie Jesienią” , w którym udział wzięli uczniowie klas 1-4. Celem konkursu było kształtowanie wyobraźni plastycznej, poznawanie tajemnic fotografowania, rozwijanie i doskonalenie możliwości twórczych dzieci oraz  zagospodarowanie czasu wolnego poprzez aktywność fizyczną podczas jesieni. Konkurs cieszył się zainteresowaniem uczniów. Wszystkie prace, które wpłynęły do organizatorów były zgodne z tematem konkursu. Ilustrowały aktywne spędzanie czasu wolnego w czasie jesieni. Zaprezentowano ciekawe pomysły i techniki. Uczestnicy konkursu z rąk Pani dyrektor Ewy Smardz otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców PSP 2. Nagrodzeni uczniowie: Kornel Cłopicki 1A, Mikołaj Gietler 1B, Dawid Gryza 2A, Lena Pyszczek 3A, Amelia Kłosowska 3A, Natalia Kępka 3B, Julia Pawlak 3B, Lena Garbarczyk 3B, Kamila Chołuj 3C.

Wszystkie prace konkursowe można oglądać w świetlicy szkolnej.

Organizator: Edyta Jędryszek