Warsztaty plastyczne w klasie 3b

27 listopada 2019 r. odbyły się warsztaty plastyczne dla dzieci oraz ich rodziców. Tematem przewodnim były ozdoby choinkowe. Dzieci przy pomocy swoich rodziców wykonywały anioły i gwiazdy z kolorowych kartek papieru oraz malowały kolorowe bombki z użytych żarówek. Dzieci bawiły się świetnie, malowały farbami, przyklejały cekiny, konfetti (gwiazdki, aniołki), smarowały prace plastyczne brokatem. Efekty były rewelacyjne. Kreatywnej zabawie towarzyszyły miłe rozmowy i przyjazna atmosfera.

Wychowawca klasy serdecznie dziękuje uczestnikom za przybycie, zapraszam rodziców i dzieci na  spotkanie 15 grudnia 2019 r. na Placu Corazziego w Radomiu, gdzie dzieci wraz z rodzicami będą stroić  świąteczne drzewko .

Wychowawca klasy Dorota Banaszek