Złoto naszych piłkarzy!

W ramach XIV Radomskiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży  drużyna naszej szkoły w piłce nożnej, toczyła od października 2017 roku zacięte boje na obiektach Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 15 w Radomiu. Po wspaniałej grze, pozostawiając w pokonanym polu wiele znakomitych drużyn, nasz zespół dotarł do finału, gdzie w dniu 19 kwietnia 2018 roku, po pasjonującej, stojącej na bardzo wysokim poziomie walce- zdobył złoty medal! Teraz przed nami boje w półfinałach wojewódzkich! Trzymajcie kciuki!

Złota drużyna PSP Nr 2 w składzie (od lewej):

Tomek Głogowski, Bartek Pisarek( kapitan), Patryk Mazur, Olek Kwiatkowski, Kacper Pietrzyk, Bartek Musiał, Adam Szwed, Filip Drabik, trener Tomasz Szymczak

GRATULACJE!