Dzień Otwarty

13 kwietnia 2018r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Kandydatów na uczniów witały baśniowe postacie, częstując ich cukierkami. Dzieci wraz z rodzicami miały możliwość poznania szkolnych pracowni, dyrekcji, nauczycieli, pracowników obsługi oraz starszych kolegów i koleżanki. Z ciekawością oglądali prezentację multimedialną z życia szkoły. Brali udział w krótkich zajęciach sportowych, teatralnych, muzyczno - ruchowych, komputerowych, zabawach badawczych, zabawach z językiem angielskim, biblioterapii. Szkoła w wiosennym wystroju podobała się kandydatom na uczniów.

Rodzice i dzieci na zakończenie zostali poczęstowani wybornymi ciastami przygotowanymi przez rodziców naszych uczniów. Na pożegnanie otrzymali  słodycze i baloniki z logo szkoły oraz kolorowe, modelowane w różne kształty.

Anna Tomaszewska