Dzień Bezpiecznego Internetu 2018

Dnia 6 lutego 2018 r. po raz kolejny w naszej szkole  obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. Celem tegorocznej akcji było zwiększanie społecznej świadomości na temat zagrożeń, jakie niosą ze sobą najnowsze techniki komunikacji. Wśród podejmowanych działań priorytetem była edukacja, zarówno dzieci, jak i rodziców. Tegoroczne hasło „Tworzymy kulturę szacunku w sieci” skłoniło nas do podjęcia działań mających na celu zadbanie o kulturę słowa w sieci i zwrócenie uwagi na wszechogarniający nas hejt.

Beata Gorzelak