Rodzice czytają dzieciom

W ramach akcji „Rodzice czytają dzieciom”  klasa I A gościła po raz pierwszy tatę. Na ochotnika zgłosił się p. Paweł Jóźwik, tata Amelki, który  przeczytał dzieciom fragment książki Grzegorza Kasdepke „Detektyw Pozytywka”.  Był to bardzo mile spędzony czas. Dzieci zapoznały się tajnikami pracy detektywistycznej oraz próbowały rozwiązać podchwytliwe  zagadki. Na zakończenie spotkania zrobiliśmy wspólne pamiątkowe zdjęcia. Bardzo dziękujemy za współpracę w zakresie rozwijania zainteresowań czytelniczych oraz twórcze zabawy z lekturą. Serdecznie zapraszamy do spotkań z książką.

Mariola Piechurska