Tak mali i wielcy zarazem - występ maluchów

7 stycznia 2018 roku w kościele na Borkach z okazji święta Trzech Króli dzięki występom najmłodszych z naszej szkoły msza o godzinie 11:00 dla dzieci była wyjątkowa. Zamiast kazania był występ bożonarodzeniowy w wykonaniu uczniów klasy 0. Maluchy rozwijały swoje zdolności aktorskie i pogłębiały religijne uczucia przedstawiając Jasełka pt. "Zostań Jezu mym braciszkiem". Za to, że są tak mali, a zarazem wielcy zostali obdarowani gromkimi brawami, słodkościami oraz pozostawili po sobie niezapomniane wspomnienia.

D. Krupińska