Życzenia Dyrektora szkoły

W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego wszystkim Uczniom, w szczególności tym, którzy rozpoczynają przygodę z nauką, życzę wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań oraz uzdolnień. Niech szkoła będzie dla Was miejscem bezpiecznym, przyjaznym i fascynującym, a zdobyta wiedza i umiejętności umożliwiały osiąganie sukcesów.

Nauczycielom życzę spokojnego roku szkolnego, życzę entuzjazmu i zapału do pracy, odkrywania na nowo swoich pasji oraz samych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Szanowni rodzice, Wam życzę cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu swoich pociech, a przede wszystkim radości spowodowanej sukcesami dzieci w naszej szkole. Życzę spełnienia nadziei i oczekiwań pokładanych w swoich dzieciach.