Rodzice dzieciom

Wiemy, że zabawa integruje, dostarcza wiele radości i rozwija. Kierując się tymi myślami rodzice z klasy 0B dla dzieci z okazji Dnia Dziecka przygotowali prezent mały i wiersz Juliana Tuwima pt. "Rzepka" zaprezentowały. Wspólna zabawa wprowadziła bardzo gorącą atmosferę, której przewodziła myśl: (...gdy się połączy razem siły o wiele więcej zrobić można, więc kiedy sam rady dać nie możesz zaproś przyjaciół do pomocy - więcej osiągnie ten, co z innymi wspólnie pracuje i się jednoczy). Po wspólnej zabawie gorącą atmosferę w prezencie ostudziły lody ALGIDA.

D. Krupińska