Dzień Andersena

7 kwietnia 2017 r. w naszej szkole obchodziliśmy Święto Patrona. Tego dnia przybyło do nas wielu miłych gości. Uczniowie zaprezentowali piękne występy artystyczne: teatralne, taneczne oraz wokalne. Każda klasa ubrana była w strój baśniowy. Podczas uroczystości została rozstrzygnięta X jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „I Ty możesz zostać baśniopisarzem”. Nagrodę Grand Prix i Tytuł Odkrywca Krainy Baśni otrzymała Zofia Garbacz ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Sochaczewie.Na koniec uroczystość uświetnił występ Orkiestry Dętej pod batutą p. Piotra Bąbolewskiego. Na szkolnych korytarzach można oglądać wystawy dziecięcych prac plastycznych dotyczących baśni Andersena.

S.Sowa, M. Figura, H.Gniewek, R. Kowal, R. Janikowska, A. Dolega, M. Piechurska, D. Krupińska, K. Gołebiowska, M. Skrórnicka, A. Mąkosa, A. Kowal, s. Anna, K.Kosmala, T.Szymczak, K. Pietralski, A.Szczepanek

Podziękowanie również dla Rady Rodziców!

Zapraszamy do Galerii zdjęć!