Search

50-lecie naszej szkoły

17 i 18 października odbyły się uroczyste obchody 50-lecia naszej szkoły. Uroczystości poprzedziła Msza Św. w kościele św. Teresy na Borkach. Następnie odbył się przemarsz ze sztandarem do szkoły, który poprowadziła Orkiestra dęta. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna pełna wspomnień, muzyki oraz pokazów tanecznych.

Przybyli goście mogli zwiedzić szkołę, absolwenci mogli spotkać się ze swoimi nauczycielami i kolegami. Goście mieli okazję obejrzeć wystawę kronik oraz zdjęć, a także projekcję zdjęć oraz filmów ze szkolnych uroczystości. Z okazji jubileuszu został wydany okolicznościowy numer gazetki szkolnej "Redaktorek". W sobotę odbył się Osiedlowy Turniej Piłki Siatkowej pod Patronatem Prezydenta Miasta Radomia.

Dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie i udział w uroczystościach jubileuszowych szkoły!

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Additional information