Monografia

Zapraszamy do zapoznania się z Monografią Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radomiu.

Kliknij, aby pobrać plik.

50-lecie naszej szkoły

17 i 18 października odbyły się uroczyste obchody 50-lecia naszej szkoły. Uroczystości poprzedziła Msza Św. w kościele św. Teresy na Borkach. Następnie odbył się przemarsz ze sztandarem do szkoły, który poprowadziła Orkiestra dęta. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna pełna wspomnień, muzyki oraz pokazów tanecznych.

Przybyli goście mogli zwiedzić szkołę, absolwenci mogli spotkać się ze swoimi nauczycielami i kolegami. Goście mieli okazję obejrzeć wystawę kronik oraz zdjęć, a także projekcję zdjęć oraz filmów ze szkolnych uroczystości. Z okazji jubileuszu został wydany okolicznościowy numer gazetki szkolnej "Redaktorek". W sobotę odbył się Osiedlowy Turniej Piłki Siatkowej pod Patronatem Prezydenta Miasta Radomia.

Dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie i udział w uroczystościach jubileuszowych szkoły!

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Program obchodów jubileuszu

Program  obchodów:

17 października 2014

8.30 MSZA WKOŚCIELE PARAFIALNYM P.W. ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS CELEBROWANA PRZEZ BISKUPA HENRYKA TOMASIKA

9.30 PRZEMARSZ ZE SZTANDAREM DO SZKOŁY

10.00 POCZĄTEK OFICJALNYCH UROCZYSTOŚCI

10.30-12.00 CZĘŚĆ ARTYSTYCZNA

12.00 ZWIEDZANIE SZKOŁY

18 października 2014

10.30 PORANEK WSPOMNIEŃ: SPOTKANIE ABSOLWENTÓW Z NAUCZYCIELAMI

11.00 OSIEDLOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA RADOMIA

11.30 SPOTKANIE ABSOLWENTÓW

IMPREZY TOWARZYSZĄCE: WYSTAWA PAMIATEK, DOKUMENTÓW, KRONIK, ZDJĘĆ, DYPLOMÓW, PUCHARÓW, PROJEKCJA ZDJĘĆ, FILMÓW Z UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH, IZBA PAMIĘCI, OKOLICZNOŚCIOWY NUMER „REDAKTORKA”

SPOŁECZNOŚĆ PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2

IM. HANSA CHRISTIANA ANDERSENA W RADOMIU

SERDECZNIE ZAPRASZA

BYŁYCH PRACOWNIKÓW, NAUCZYCIELI ORAZ ABSOLWENTÓW

NA UROCZYSTE OBCHODY 50-LECIA SZKOŁY,

KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ DNIA 17 PAŹDZIERNIKA 2014 ROKU O GODZ. 10.00

W BUDYNKU SZKOŁY PRZY UL. BATALIONÓW CHŁOPSKICH 16.

UROCZYSTOŚCI POPRZEDZI MSZA ŚW. W KOŚCIELE PARAFIALNYM P.W. ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS O GODZ. 8.30.

ZAPRASZAMY!

17-18 października zapraszamy na obchody 50-lecia naszej szkoły. W programie wiele atrakcji. Szczegóły już wkrótce.

Zapraszamy na profil na Facebook.com "Jubileusz Dwójki na Borkach".