Redaktorek

REDAKTOREK
Listopad - grudzień  2018r.
pobierz>>

Gazetki szkolne

Poniżej umieszczamy łącze do ostatnich wydań gazetki szkolnej:

• Redaktorek (wrzesień grudzień 2015r.) - pobierz>>
  • Specjalne wydanie z okazji 50 - lecia szkoły (wrzesień - październik 2014r.) - pobierz>>

Redakcja szkolna

W skład zespołu redakcyjnego szkolnej gazetki "Redaktorek" wchodzą uczniowie:

Maja Brzeska 4c, Andżelika Dymek 4c, Mateusz Głogowski 4c, Malwina Kopyt 4c, Wiktoria Wiśniewska 4c,

Adam Grzegorczyk 5b,  Joanna Miłosz 6b.

Do tworzenia gazetki zaproszeni są wszyscy chętni uczniowie. Artykuły, rysunki i wszelkie pomysły prosimy składać w szkolnej bibliotece.

Redakcja

W skład zespołu redakcyjnego szkolnej gazetki "Redaktorek" i e-Redaktorka wchodzą:

Nadia Drabik kl.4a

Natalia Koc kl.4a

Zuzanna Kupis kl.4a

Zuzanna Chojnacka kl. 5c

Alicja Głowik kl. 5c

Zuzanna Mąkosa kl. 5c

Koło dziennikarskie

W każdą środę o godz. 13.40-14.25 w s.110 odbywają się zajęcia z koła dziennikarskiego. Zapraszamy chętnych uczniów z kl. 4-6, którzy chcieliby tworzyć zespół redakcyjny szkolnej gazetki "Redaktorek" oraz e-Redaktorka. Wszelkie materiały i pomysły prosimy składać do szkolnej biblioteki.

Zapraszamy!