7 marca w naszej szkole odbył się czwarty (ostatni) test szkolny w ramach  konkursu „Radomscy Tropiciele Książek”. Uczniowie  wykazali się znajomością lektury przeczytanej w lutym.   Kategoria I (kl. 2-3 ) „Zagadka biblioteki” Zofia Staniszewska, kategoria II (kl. 4-6 ) „Pani Bibliotekarka na tropie” Eliza Mikulska, kategoria III (kl. 7-8)  Trzy kroki od siebie” M. Daughtry, T. Iaconic.

Najwięcej punktów uzyskali:

Kat. 2-3 Gabriela Matyga 2b, Hanna Masiarz 2a

Kat. 4-6 Blanka Walerczak kl. 6c, Anna Janiszewska kl. 5b

Kat. 7-8 Kamila Chołuj kl. 7c

Gratulujemy!

Na podstawie przesłanych wyników przez szkolnych opiekunów koordynatorzy konkursu ustalą limit punktów w każdej kategorii, który zakwalifikuje najlepszych uczestników do II etapu konkursu. Test sprawdzający wiedzę uczestników zakwalifikowanych do II etapu będzie oparty o dodatkową lekturę z danej kategorii.

Czekamy i mamy nadzieję, że uczniowie z naszej szkoły zakwalifikują się do kolejnego etapu!